Ексголова облради написав спогад про загиблого легендарного азовця «Грєнку»

Колишній голова Рівненської обласної ради Сергій Кондрачук, який зараз є військовослужбовцем, на своїй Fb-сторінці написав спогад про легендарного азовця Назара Гринцевича «Грєнку».

"Сьогодні 9 днів, як немає нашого Грєнки. Його ім'я, без перебільшення, золотими літерами вписане в новітню історію Азовського руху зокрема та новітню історію держави нашої загалом. На певному етапі своєї служби в "Азові" мені довелося мати відношення до рекрутингової роботи. Я чув мотивацію сотень наших новобранців, які пояснювали, чого вони тут. Були такі, що начиталися Василя Шкляра і пішли в "Азов". Були такі, хто говорив, що прийшов продовжувати боротьбу своїх прадідів – вояків УПА. Але я неодноразово чув, як молоді люди казали: "Я тут, бо надивився відосиків Грєнки", "Я прийшов у підрозділ Назара Гринцевича"… Він мотивував.  Він захоплював собою. Про таких як він, треба вивчати в школі. Це непоправна втрата. Та Назар, не зважаючи на свій ще зовсім юний вік, виховав, лишив після себе багато тих, хто продовжить справу, за яку він віддав своє життя", – пише Кондрачук.

Нагадаємо, на війні загинув 21-річний Назарій Гринцевич із позивним «Грєнка». Він був наймолодшим оборонцем «Азовсталі» в Маріуполі. Після полону повернувся в стрій і продовжив воювати проти ворога.