Електронні сигарети: переваги над звичайними – Новости технологий

Зараз все більша кількість курців прагне кинути цю звичку або хоча б мінімізувати шкоду, яку завдають організму звичайні сигарети. Це і стало причиною зростання популярності вейпів – електронних сигарет.

Електронні сигарети vs звичайні

Процес вейпінга є більш естетичним, ніж паління звичайних сигарет. Він завдає менше шкоди оточенню, тому дійсно є сенс купити айкос за допомогою онлайн-сервісу OLX. Це зробити дуже просто, треба лише вказати потрібну інформацію та з-поміж 1000 оголошень за декілька секунд знайти оптимальний варіант.

Електронні сигарети мають багато переваг перед звичайними, серед них:

  • мінімальна шкода організму — зі шкідливих речовин у складі вейпу лише нікотин, а в димі від звичайної сигарети є багато попелу, смол, інших токсичних агентів;
  • багатий вибір смаків рідини для вейпу;
  • наявність тонкого підбору міцності рідини;
  • висока ефективність відмови від паління обумовлена можливістю переходу на пар;
  • зручність — використовувати вейп дозволяється у місцях, де не дозволено паління, також немає потреби застосовувати попільничку та запальничку;
  • відсутність тютюнового диму, який шкодить як курцю, так і людям, що його оточують;
  • немає забруднення навколишнього середовища бичками — вата та спіраль вейпа мають довгий строк використання;
  • немає побічного ефекту для оточуючих, так званого ефекту пасивного паління;
  • вейпінг коштує дешевше, ніж використання звичайних тютюнових виробів.

Тобто Е-сигарета – це менш шкідлива альтернатива звичайній.

Чи допомагають електронні сигарети кинути палити?

При використанні вейпа можливість кинути палити є, але треба використовувати цілеспрямовану схему, тобто не треба використовувати Е-сигарети в один час зі звичайними, щоб зменшити щоденне вживання нікотину. Коли потреба організму у цій речовині загострюється, то достатньо зробити пару затяжок вейпа.

При використанні Е-сигарет людина перестає сприймати тютюновий дим як належне до звички, він стає неприємним, тому існує великий шанс, що людина не повернеться до паління.

Дійсно, можливо розглядати використання вейпу як немедичний метод боротьби з палінням. Оптимально використовувати цей метод, коли стаж шкідливої звички не перевищує 10-15 років, а протягом доби курець палить не більше 10 звичайних сигарет. В інших випадках спеціалісти не рекомендують застосування вейпу.


Источник