Фахівчиня ознайомила учнів Кам’янського ліцею з принципами здорового харчування — Новости Черкасс

01 лютого 2024, 22:01

Спеціалістка Кам’янського відділення Черкаського міськрайонного відділу Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб, санітарна фельдшерка Людмила Гнатенко провела інформаційно-просвітницький захід із учнями 8-го класу Кам’янського еколого-економічного ліцею.

Зустріч відбулася з метою профілактики неінфекційних захворювань у молодого покоління та в межах реалізації обласної програми «Реформування системи шкільного харчування на період до 2029 року».

Під час бесіди Людмила Гнатенко допомагала школярам освоювати навички правильного харчування, вибирати корисні для здоров’я продукти та зрозуміти шкоду від екстрапродуктів (тих, що містять цукру, солі та жирів понад міру).

Зокрема, говорили про важливість правильного вибору здорового раціону, обмеження цукру, солі та відмови від страв, що містять трансжири. А також – про корисне співвідношення продуктів при наповненні «тарілки здорового харчування» та необхідність дотримання питного режиму.

У цікавій ігровій формі старшокласники змогли сформувати здорову харчову тарілку. А ще дізналися про користь одних і шкоду інших продуктів.

Крім того, в межах реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» та з метою покращення психоемоційного стану школярів провели бесіду на тему «Розлади сну: як допомогти собі у стресовій ситуації».

Пресслужба Черкаського обласного ЦКПХ

Джерело