Гаррі згадав смерть принцеси Діани та службу в Афганістані у новому серіалі на Netflix | Шоубизнес

  Гаррі згадав смерть принцеси Діани та службу в Афганістані у новому серіалі на Netflix

На стримінговій платформі Netflix вийшов новий документальний серіал “Серце Invictus” з принцом Гаррі. Молодший син короля Чарльза III згадав в ньому про військову службу в Афганістані та загибель своєї матері, принцеси Діани 1997 року.

За словами герцога Сассекського війна в Афганістані викликала інтенсивну емоційну реакцію, яка повертала його в минуле.

“Тригером для мене було фактично повернення з Афганістану, я наче повернувся в 1997-ий, 12-річний вік, коли я втратив маму в такому молодому віці. Найбільшою проблемою для мене було те, що ніхто навколо мене не міг допомогти. У мене не було такої структури підтримки, такої мережі чи експертної поради, щоб визначити, що зі мною насправді відбувається. На жаль, як і більшість із нас, ви вперше по-справжньому розглядаєте терапію, коли ви лежите на підлозі в позі ембріона, ймовірно, бажаючи, щоб ви мали справу з деякими з цих речей раніше. І це те, що я дійсно хочу змінити”.

Гаррі зазначив, що підростаючи, він ніколи не усвідомлював того, як придушив свою травму від втрати матері. Оскільки психічне здоров’я ніколи не обговорювалося в королівській родині.

Новий документальний серіал, який став частиною багатомільйонного контракту принца Гаррі та Меган Маркл з Netflix, розповідає про кількох учасників Invictus із різних країн.