Головнокомандувач ЗСУ заявив про початок ротацій військових з фронту

Головнокомандувач Збройними силами України Олександр Сирський відзвітував про роботу у бригадах на Запорізькому напрямку та повідомив про контрольовану обстановку на фронті.

Про це повідомив Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський, пише Фіртка.

Як зазначив Сирський, ворог продовжує атакувати наші позиції в районах Роботине, Вербове, але без особливого успіху. Бойові дії характеризуються численним застосуванням дронів всіх типів у поєднанні з вогнем артилерії та мінометів.

За таких обставин ударні безпілотні системи поступово стають основною ударною зброєю сухопутних підрозділів у загальновійськовому бою.

“В цих умовах надійний захист наших військовослужбовців можуть забезпечити тільки сучасні та потужні засоби РЕБ, роль та значення яких постійно зростає. Протистояння дронів та РЕБ вийшло на перший план і тільки той, хто перший зможе добитися відриву від противника в цьому змаганні, буде мати шанс на перемогу”, – наголосив Сирський.

Олександр Сирський додає: позитивом є те що, не зважаючи на доволі складну обстановку на всій лінії фронту, нам вдалося запустити процес ротацій та заміни частин і підрозділів, які тривалий час виконують бойові завдання на передньому краї.

“Це дозволить стабілізувати обстановку і позитивно вплине на морально-психологічний стан наших воїнів. В ході роботи прийняв всі необхідні рішення для підвищення бойових спроможностей наших бригад”, – підкреслив Головнокомандувач ЗСУ.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!

Читайте також:

Володимир Зеленський провів нові перестановки у керівництві Збройних сил України