Г’ю Джекман готовий заплатити 100 мільйонів доларів за мовчання колишньої дружини | Шоубизнес

  Г’ю Джекман готовий заплатити 100 мільйонів доларів за мовчання колишньої дружиниadmin

Актор готовий заплатити за нерозголошення подружніх секретів у публічному просторі.

54-річний Г’ю Джекман і його 67-річна колишня дружина Деборра-Лі Фернесс у центрі уваги медіа після оголошення про їхнє розлучення після 27 років шлюбу. Нещодавно зірка “Людина-Х: Початок. Росомаха” виявив бажання про те, щоб їхнє розлучення супроводжувалося договором про нерозголошення, який захищатиме його біографічні таємниці. Про це повідомляє видання Yahoo Entertainment.

Джекман пропонує Фернесс договір про нерозголошення (NDA). Він сподівається, що так зможе захистити своє приватне життя. Актор також готовий віддати їй значну частину своїх статків у 100 мільйонів доларів, якщо вона погодиться на умови угоди.

Угода має забезпечити збереження інформації про актора в публічному просторі. Джекман заявив, що його мета полягає в збереженні контролю над своїми особистими даними, які він оберігав від громадськості.

Колишнє подружжя підтвердило, що їхні діти залишаються для них найвищим пріоритетом.

Після довгих розмов і спроб зберегти свої стосунки Джекман і Фернесс ухвалили рішення про офіційне розставання, вважаючи це “найкращим варіантом” для обох. Це остаточне рішення ухвалили після багатьох спроб розв’язати конфлікти, які підірвали їхнє подружнє життя, включно з впливом пандемії COVID-19 на їхні стосунки.