Гурт Spiv Brativ запалював у Полтаві- ПОЛТАВА СЬОГОДНІ

Анастасія Добряк02 березня 2024, 14:03

Музичний рок-гурт Spiv Brativ виконав свої найпопулярніші воєнні хіти на сцені Полтавської обласної філармонії.

Концерт Spiv Brativ відбувся 1 березня. Напередодні виступу музикантів відбувся благодійний аукціон російських трофеїв та розмальованих гільз або використаного спорядження. Полтавці торгувалися за ексклюзивні речі, щоб зібрати 100 тис. грн на потреби десантників з 77-ї бригади.

Яким був концерт Spiv Brativ, дивіться у фоторепортажі ЗМІСТу:

спів братівспів братівспів братів

Гурт Spiv Brativ співали про українські міста та українську боротьбу за свободу. Бенд заснували у 2010 році. Ініціатором створення гурту став старший брат Дмитро Осичнюк. Він запросив приєднатися молодших братів Артемія, Антонія й Леонтія. Відтоді вони виступають разом:

«На одному з концертів ми були всі четверо, й хтось нас сфотографував разом. Діма подивився, каже, хлопці фотографія виглядає прикольно, ми можемо бути класним гуртом», — каже Леонтій Осичнюк.

У січні 2022 року «Спів Братів» взяв участь в 12 сезоні шоу «Голос Країни». Гурт пройшов сліпі прослуховування завдяки спецпроєкту «Другий шанс», який представили в цьому сезоні Олександра Заріцька і Андрій Мацола. Після успішно пройдених трьох етапів «Другого шансу», участь в шоу була припинена у зв’язку з російським вторгненням в Україну 24 лютого 2022 року.

В березні-травні 2022 в проєкті «Музична оборона» вийшли сінгли «В городі Херсоні», «Чорнобаївка», «Бункер», «Масква», «Ти кнопка». Медіа «Вікна» пише, що їхні кліпи нині мають мільйонні перегляди, пісні фанати встановлюють як рингтони, а бійці на передовій вмикають на всю гучність, щоб чули окупанти. Черкаський гурт Спів братів набирає популярності в Україні.

З початком війни довелося змінити репертуар з любовних і філософських пісень на воєнні. Нині їхня МаскваЧорнобаївкаТи кнопкаВ городі Херсоні розривають інтернет і збирають десятки тисяч гривень для ЗСУ. В їхнього кліпу «Масква» є мільйони переглядів і мізерний бюджет. Брати витратили 60 грн на кольоровий папір та використали свою фантазію.