Хижняк здобув перемогу на боксерському турнірі в Чехії – Новости Полтавы и области

На традиційному, 53-му міжнародному турнірі Гран-прі у Чехії наш боксер Олександр Хижняк здобув перемогу у ваговій категорії до 80 кг.

На турнірі змагалися спортсмени з 18 країн світу. В Чехії були представлені олімпійські вагові категорії.

Олександр Хижняк переміг у двох поєдинках — чвертьфіналі та півфіналі — суперникам із Німеччини та Норвегії. У фіналі боксер із Уельсу знявся зі змагань, тож наш боксер отримав перемогу без бою.

Українська команда в Чехії виграла три “золота”, “срібло” та п’ять бронзових медалей.

Чемпіонами турніру стали Тетяна Коб (у ваговій категорії до 50 кг, жінки), Дмитро Замотаєв (51 кг) та Олександр Хижняк.

Ці змагання були останніми перед Європейськими іграми, які відбудуться з 21 червня по 2 липня у польському Кракові.