Христина Соловій влаштувала польовий концерт для українських захисників (фото) | Шоубизнес

  Христина Соловій влаштувала польовий концерт для українських захисників (фото)admin

Популярна українська співачка Христина Соловій, якій приписують роман із українським письменником Сергієм Жаданом, часто радує шанувальників яскравими публікаціями на своїй сторінці в Instagram. На цей раз Христина Соловій опублікувала незвичайні фото, зроблені під час польового концерту для військових на Донеччині.

Судячи з кадрів, Христина Соловій зібрала на свій виступ величезну кількість військових, вони буквально оточили тендітну співачку та подарували багато уваги. Як видно, спочатку Христина Соловій співала для українських захисників, а потім із радістю з ними фотографувалася, обіймалася, спілкувалася.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Христина Соловій (@soloviyka)

У підписі до публікації Христина Соловій поділилася своїми емоціями після візиту до військових:

“Я повернулась на святу Донеччину, щоб побачити людей, які воюють за наше життя та мабутнє. Повернулася знов віддати їм свої пісні, всю свою ніжність і любов. Кожна зустріч з янголами Донеччини зміцнює і змінює мене. Я буду повертатися до них, поки не навчуся сама і не навчу вас, що нема нічого важливішого за цю війну і цих людей. Людей, котрі дивляться смерті у вічі кожного дня. Людей, які знають ціну свободи. Ця свобода тече в їх жилах”.