Я громадянин світу: проєкт TANA презентує новий сингл після повернення в Україну » Новости Черкасс за сегодня

У 2017-му році український проєкт TANA розпочав підкорювати слухачів Британії. Вже за два роки, проєкт повернувся в Україну та презентує перший у 2021 році сингл “Find your own”.

“Find your own” – мотиваційний трек, який говорить: “Для того, щоб знайти свій шлях, перш за все потрібно знайти себе”. Трек пронизаний атмосферою лондонських вулиць та духом англійської культури. “Find your own” написаний минулого року, під час всесвітньої пандемії, коли TANA довелося призупинити свою творчу кар’єру у Лондоні та повернутися на батьківщину. Саме ці події стали тригером для написання нового синглу, який надав ще більшої віри для підкорення європейського слухача.

“З початком пандемії мені довелося покинути все на початку свого кар’єрного шляху в Лондоні, повернутися в Україну й залишивши там всі свої мрії позаду. Однак пісня підштовхнула мене до того, що зупинятися на досягнутому не можна. Неважливо де ти знаходишся, потрібно вміти адаптуватися до подій і обставин. Я не громадянин певної країни, я громадянка світу. Саме з цими думка я йду по життю, що змушує мене через призму моїх пісень рухатися далі й неважливо в якій країні я перебуваю зараз”, – розповідає TANA.

Сингл “Find your own” має всі шанси, щоб стати психологічними ліками для тих, хто втрачає віру в самого себе. Не втрачай віру в себе та свої сили, програмуй себе на успіх, навіть якщо відчуваєш гіркоту поразки.

Вже найближчим часом, TANA планує випустити лірик-відео синглу “Find your own” та презентувати свій новий матеріал, який з кожним кроком наближає до підкорення європейської сцени.