Як потенційні кандидати вітали жителів 197 округу на Черкащині з початком навчального року | Последние новости Черкасс за сегодня

05 вересня 2021, 20:05

фото тематичне

Початок нового навчального року, зазвичай, стає приводом політиків, посадовців, а цьогоріч і потенційних кандидатів на виборах в окрузі 197 нагадати про себе різноманітними способами. ГМ “ОПОРА” проаналізувала, хто із вірогідних кандидатів долучився до привітань у навчальних закладах або ж серед освітян та оприлюднив про це інформацію у відкритих джерелах.

Найбільше повідомлень в соціальній мережі Facebook про свої візити до навчальних закладів округу розмістив депутат Черкаської районної ради XII скликання Іван Степанець. Як вказано в тексті, “забезпечили весь викладацький колектив та всі школи без винятку Канівської міської громади захисними щитками та антисептичними засобами”.

Колишній народний депутат від 197 округу Владислав Голуб опублікував на своїй фейсбук-сторінці відео із привітанням, де він розповів: “На сьогодні ми вже облаштували камери безпеки у школах у Будищі, Мошнах, Руській Поляні, Ліплявому, а також у школі №6 міста Черкаси”. Також Владислав Голуб розмістив у місцевих газетах привітання аналогічного змісту.

На сторінці Європейська Солідарність – Черкащина 31 серпня було опубліковано афішу дитячого свята в місті Черкаси (частина якого входить до меж округу). Захід анонсовано на 4 вересня, на афіші зазначено ім’я Романа Сущенка, який наразі є депутатом обласної ради від ЄС та потенційним висуванцем цієї політсили.

На сторінці Віталія Войцехівського три публікації, присвячені дню знань, були виставлені на рекламу (витрати на просування кожної склали менше 100$). Дві з них – відео із вітальним словом до освітян Золотоноші та Руської Поляни (село, входить до меж округу). У ще одній публікації від 31 серпня йдеться про «акцію в Золотоніській громаді, в рамках якої закупили за рахунок міського бюджету канцелярію для дітей з малозабезпечених сімей». Пост супроводжується фотографіями із дітьми.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram