Як зменшити шум від літньої гуми: 4 поради | та області |

Літні шини, порівняно з зимовими, можуть суттєво збільшити рівень шуму в салоні автомобіля, роблячи поїздку некомфортною. Як це виправити, розповість «Дніпро Оперативний». 

Ось кілька простих способів, які допоможуть вам зменшити шум від літньої гуми.

Додаткова звукоізоляція

Встановлення додаткової звукоізоляції в колісні арки або під днище автомобіля може значно знизити рівень шуму, що проникає в салон. Це особливо актуально для власників авто, які часто їздять по неякісних дорогах.

Вибір шин з низьким рівнем шуму

При купівлі літньої гуми звертайте увагу на індекс шуму, який зазвичай позначається на боковині шини значком, схожим на динамік. Кількість чорних хвиль на цьому значку вказує на рівень шуму: чим більше хвиль, тим гучніше шина. Для тихої їзди рекомендується обирати шини з низьким індексом шуму.

Протектор шини

Для зменшення шуму під час їзди рекомендується обирати шосейні шини з гладким протектором і асиметричним малюнком. Проте, такі шини можуть бути не найкращим вибором для їзди по бездоріжжю.

Тиск у шинах

Неправильний тиск у шинах не тільки негативно впливає на їх зношення та керованість, але й може суттєво збільшити шум. Тому важливо регулярно перевіряти тиск у шинах та підтримувати його на рівні, рекомендованому виробником вашого авто.

Нагадаємо, раніше ми давали поради, як самостійно усунути вм’ятини на кузові авто, та як покращити видимість під час дощу.