Як знизити паливо під час довгих поїздок на авто – 10 порад | |
Питання економного використання пального часто постає під час планування довготривалих поїздок, в особливості – після нещодавнього підвищення цін на бензин, дизель та автогаз. Про те, як мінімізувати витрати пального під час довгих поїздок, детальніше розповість “Дніпро Оперативний”.
Значно знизити витрати на пальне можуть навіть найпростіші дії: регулярний догляд за станом автівки, підбирати правильну швидкість або ж незначні зміни у стилі водіння. Але існують ще декілька порад від експертів, які допоможуть зекономити на поїздках.
- Підвищити тиск шин – якщо трохи підкачати шини, на 0,1 бара, також можна зекономити витрату палива, але лише на 1%. Однак експерти не рекомендують занадто “захоплюватися” процесом, аби не втратити контроль над транспортом.
- Регулярно перевіряти тиск у шинах – його недостатність підвищує опір руху, що також може бути причиною значних витрат на паливо.
- За можливості не користуватися кондиціонером – кондиціонер значно підвищує навантаження на двигун, в особливості під час руху на низьких швидкостях або у місті.
- Уникати їзди з відкритими вікнами на високих швидкостях – їзда з відчиненими вікнами збільшить витрату паливо за рахунок підвищення аеродинамічного опору. Рекомендується не відкривати їх на швидкості понад 80 км/год.
- Уникати простоїв – якщо машина стоятиме більше 60 секунд, вимикайте двигун.
- Встановлення шини з низьким опором може зменшити витрати пального на 3-5%.
- Якщо рейлінг не використовується, краще його зняти – за рахунок створення додаткового опору повітря витрати пального під час руху збільшується.
- Не заливати повний бак – краще заповняти його на 70-80%, аби уникнути зайвого навантаження на авто.
- Вчасна зміна повітряного та паливного фільтрів знизить підвищену витрату палива.
- Плавна їзда та уникнення різких маневрів – різкі прискорення чи гальмування значно підвищують витрату пального.
Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в поїздах, що курсують через Дніпро з’явився Інтернет. Також на нашому сайті можна прочитати про патронат над дитиною в Україні: умови, вимоги та процес становлення вихователем