Які футбольні гетри adidas придбати?

Для чого потрібні футбольні гетри? Тут ми пропонуємо розглянути асортимент бренду adidas і познайомитися з колекцією товарів для футболістів.

Почнемо з того, що з’ясуємо, навіщо придумали цю річ. Основними причинами є захист ніг та естетичність. Під час падінь і ударів вони слугують надійним рятівником саме тому, що верхня частина зроблена дуже тугою і щільною, що сидить на нозі дуже міцно. Якісні моделі не стануть сповзати та скочуватися, тому не дозволять вам отримати рани.

Які поради щодо підбору ми можемо вам дати?

Звичайно ж, насамперед варто прислухатися до своїх відчуттів.

  • Головним параметром є матеріал.

У виробництві адідас використовує різноманітні види сировини. Деякі експерти вважають, що натуральні склади кращі, інші стверджують, що синтетика набагато краще справляється зі своїм завданням. Фірма використовує суміші з цих тканин, і ми можемо запевнити вас у тому, що вони бездоганні для високоінтенсивних тренувань. Вони практичні, швидко сохнуть, виводять вологу і довше служать.

  • Щільність і кріплення є принципово важливими пунктами.

Футбольні гетри з правильною щільністю дають змогу надійно зафіксувати їх на коліні та вдягнути зверху щитки, що забезпечить вам повну впевненість у тому, що не отримаєте травм, забоїв і падінь.

  • Естетичність також цінна не менше.

Якщо ви активно стежите за своїм зовнішнім виглядом, а тим більше граєте у відомій збірній, у жодному разі не можна забувати про красу уніформи. У колекціях бренду адідас представлено велике розмаїття забарвлень: класичні чорно-білі, кольорові червоні, жовті, з різними геометричними малюнками.

На офіційному сайті інтернет-магазину adidas представлений багатий асортимент продукції, тут можна придбати футбольні гетри та багато іншого. Перегляньте каталог, виберіть товари для себе і своїх близьких, оформіть замовлення в кілька кліків. Також, обов’язково підпишіться на розсилку про найсвіжіші новини та отримайте додаткову знижку. Вдалих покупок!