ІФНМУ та НСЗУ уклали договір задля безплатного зубопротезування для військових

ІФНМУ та Національна служба здоров’я України уклали договір у рамках пілотного проєкту Міністерства охорони здоров’я України щодо зубопротезування окремих категорій осіб,  які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. Фахівці повертатимуть усмішку пораненим захисникам. 

Про це пише Фіртка з посиланням на пресслужбу ІФНМУ.

З огляду на обмеженість фінансового ресурсу і водночас у зв’язку з травматизацією на війні та нагальною необхідністю надання відновлювальної стоматологічної допомоги, гостро стоїть питання у забезпеченні зубопротезування першочергово для військових, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

читайте також: З турботою про тих, хто нас захищає: в ІФНМУ безплатно встановили дентальні імплантати військовослужбовцю (ФОТО)

В Івано-Франківському національному медичному університеті стоматологічні кафедри упродовж тривалого часу проводять безплатне зубопротезування для українських військових, і участь у цьому пілотному проєкті допоможе забезпечити послугою зубопротезування ще більшу кількість військовослужбовців.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!

Читайте також:

На жаль, ідея про об’єднання ПНУ ім. Василя Стефаника та ІФНМУ не вщухає, – Марцінків