Ігор Кондратюк відреагував на пропозицію “мирової угоди” Віталія Козловського | Шоубизнес

  Ігор Кондратюк відреагував на пропозицію “мирової угоди” Віталія Козловськогоadmin

Нещодавно Ігор Кондратюк назвав Віталія Козловського неуком і видалив коментар.

Учора, 23 жовтня, відомий український співак і учасник численних музичних проєктів Віталій Козловський вирішив покласти край своєму конфлікту з колишнім продюсером Ігорем Кондратюком. Щойно Козловський опублікував відверте звернення до Кондратюка, запропонувавши йому “мир” у публічному просторі.

Ігор Кондратюк різко відреагував на пропозицію “мирової угоди” від співака Віталія Козловського, який заявив про своє бажання вирішити конфлікт щодо авторських прав. У своєму коментарі на Facebook музикант не стримав своїх емоцій, звинувативши співака в неетичній і протизаконній поведінці. Продюсер опублікував свій коментар у Facebok до допису Віталія Козловського

“Що за маячню ти пишеш? “Кейс”… Питання твоєї неетичної зухвалої протизаконної поведінки порушника авторських прав же давно урегульовано українськими судами! Бо до судів ти морозився, поводив себе неадекватно, і не хотів сприймати прохання нашої сторони. Повторюю: питання ДАВНО урегульовано судами. Вони винесли свій вердикт щодо тебе і твоїх порушень. Не пости своє, вибач, лайно, не вводь людей в оману!” — заявив Кондратюк, звертаючись до Віталія Козловського як до “давно глухої зірки ВК”.