Ігор Табурець про ліквідацію наслідків російської атаки по Смілі – Новости Черкасс

У Смілі ліквідують наслідки ворожої атаки. Оперативний штаб продовжує роботу. Очільник області разом із районною та міською владою скоординували подальші заходи. 

– Продовжуємо послідовно долати наслідки російської атаки по місту, – зауважив посадовець. – На зараз маємо вже 120 будинків, що зазнали ушкоджень. Із них – чотири багатоповерхівки. Кількість, як бачите, зросла після ретельного обстеження та опрацювання звернень від жителів.

Здебільшого пошкоджені вікна, додав він. Орієнтовно треба замінити щонайменше 400 конструкцій. У пів сотні будинків – ремонту потребують і дахи.

– Відучора на об’єктах вже працюють бригади, – наголосив Ігор Табурець. – Найперше закрили все плівкою. Далі – відновлювальні роботи. У міста були резерви, про що я постійно наголошую всім громадам, це дозволило оперативно видати потрібні матеріали. Шифер, дерево та ін. Також допомогла, зокрема, обласна організація Товариства Червоного Хреста України. Щодо вікон, то зараз спілкуємось із нашими партнерськими організаціями, які висловили попередню готовність допомогти з цим.

Нагадаємо, 25 квітня Сміла зазнала ворожої атаки. 

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:

  • Facebook Черкаської ОВА
  • Facebook начальника Черкаської ОВА Ігоря Табурця
  • Телеграм-канал Ігоря Табурця  
  • Ватсап-канал Черкаської ОВА

Джерело