Ігор Табурець взяв участь у Конгресі місцевих і регіональних влад – Новости Черкасс

Обороноздатність, енергетика, економіка. Пріоритетні для держави теми обговорили на засіданні Конгресу місцевих і регіональних влад. Воно відбулося під головуванням Президента України Володимира Зеленського.

Участь у конгресі взяв також очільник Черкащини Ігор Табурець.  

– Незмінні пріоритети, які потребують нашої щоденної спільної роботи 24/7, – наголосив він. – рф продовжує терор цивільного населення та цілеспрямовано нищить енергетичну інфраструктуру. Черкащина попри все успішно завершила опалювальний сезон. Традиційно відразу ж ми розпочали підготовку до наступної зими. Очевидно, що нових викликів більше. Децентралізація енергетики, увага до малої генерації – ми в пошуках технічних рішень.

Окрім того, на конгресі порушили питання економічної стійкості. Це – одна зі складових української обороноздатності.

– Саме тому важливо підтримувати своїх, – зазначив Ігор Табурець. – «Зроблено в Україні» має стати національним брендом. Це не тільки про якісний продукт чи послугу, а й про розвиток підприємництва, нові робочі місця та податки. Звісно ж, працюємо над нашим #made_in_Cherkasy_region.

За результатами конгресу окреслили подальший план дій.

– Усебічна підтримка та забезпечення наших військових, соціальний захист ветеранів і їхніх родин, якісна реабілітація – теж питання порядку денного всієї країни, – зауважив керманич області. – На Черкащині ми вже нарощуємо наші спроможності. Нам необхідно мобілізовувати всі наші зусилля. Задля Перемоги та майбутнього!

Нагадаємо, Володимир Зеленський на засіданні Конгресу місцевих і  регіональних влад окреслив виклики, які постали перед країною, та закликав до максимальної єдності.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:

  • Facebook Черкаської ОВА
  • Facebook начальника Черкаської ОВА Ігоря Табурця
  • Телеграм-канал Ігоря Табурця  
  • Ватсап-канал Черкаської ОВА

Джерело