In Utero від Nirvana — 30 років

Nirvana випустить делюкс-перевидання альбому In Utero з нагоди 30-річчя альбому. Воно вийде 27 жовтня 2023 року.

До розширеного трекліста ввійдуть 53 раніше невиданих композиції, до яких також увійдуть записи двох концертів епохи In Utero: виступ 1993 року в Лос-Анджелесі та передостаннього концерту гурту в Сіетлі в 1994 році. На ньому будуть шість бонусних живих треків, записаних під час концертів у Римі, Спрінґфілді та Нью-Йорку. Весь концертний матеріал реконструював із магнітофонних плівок звукорежисер Джек Ендіно. До видання увійдуть також 12 оригінальних пісень та п’ять бонусних композицій, ремастеринг яких здійснив Боб Вестон.

Ювілейне видання In Utero буде доступне у різних форматах, зокрема у вигляді лімітованого бокс-сету. Буде випущено фізичний бокс-сет Super Deluxe Edition: книга з невиданими фотографіями, фан-зін, постер із туру в Лонс-Анджелесі, флаєри з анонсом концертів, старі квитки з Лос-Анджелеса та Сіетла і багато іншого. Вже можна зробити передзамовлення.

Цей альбом Nirvana вже перевидавався у 2013 році з нагоди його 20-річчя. До цієї версії увійшов стереомікс від продюсера Стіва Албіні. Він працював над оригінальним записом In Utero разом із гуртом. 21 вересня цього року повноформатнику виповниться 30 років.