Івано-Франківські студенти-медики провели Хресну дорогу в Архікатедральному соборі (ФОТО)

У середу, 17 квітня, в Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового Івано-Франківська відбулася особлива подія – Хресна дорога, яку провели студенти Івано-Франківського національного медичного університету та Івано-Франківського фахового медичного коледжу.

У головній святині міста молилися в намірі за мир та перемогу України.

Про це пише Фіртка з посиланням на сайт Української Греко-Католицької Церкви Івано-Франківської Архієпархії.

Молитовний захід відбувся у рамках тісної співпраці між парафією Воскресіння Христового Архікатедрального і Митрополичого собору та Івано-Франківським медичним університетом.

На початку моління о. Юрій Прилепський, сотрудник парафії, звернувся до всіх присутніх:

«Перебуваючи в особливому часі Великого посту, ми мандруємо до світлого празника Воскресіння Христового. У теперішній час війни усі ми проходимо саме тією Хресною дорогою нашого Спасителя, якою проходив Він Сам.

Сьогодні вперше у нашому храмі ми будемо молитися Хресну дорогу, яку будуть проводити студенти. Віддаймо Богові цю спільну молитву, а нашим наміренням нехай залишиться молитва за перемогу і справедливий мир в Україні, за наших Воїнів, а також за наше світле майбутнє».

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.

Крім того, майбутні медики виконували різні страсні пісні після кожної із чотирнадцяти стацій.

На завершення у храмі лунав духовний гімн України «Боже, Великий, Єдиний», а відтак медики запалили свічки й поклали їх перед Господнім хрестом.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!

Читайте також:

“До нас ніхто не звертався, не повідомляв і не узгоджував”, — Руслана Василюк про будівництво нової церкви біля міського озера

Міське озеро просто забудовують і це нас турбує, — директорка КП «Центр розвитку міста та рекреації»

Фотогалерея