Жорстокий теракт у Запоріжжі – ворог ударив по гуманітарній колоні

У Запоріжжі сьогодні зранку стався жорстокий теракт – внаслідок ракетних ударів по гуманітарній колоні загинуло 23 особи, ще 28 поранено.

Сьогодні вранці російські окупанти вдарили по гуманітарній колоні в Запоріжжі, яка чекала на виїзд на окуповану територію. Глава області повідомляє, що на даний момент відомо про 23 загиблих та ще 28 поранених. Через цей жорстокий теракт завтра, 1 жовтня, у Запоріжжі буде день жалоби.

Після 7 ранку російські терористи завдали ракетних ударів по Запоріжжю. Відомо, що вони вдарили по цивільній гуманітарній колоні, яка чекала на виїзд з обласного центру. Голова Запорізької ОВА Олександра Старух повідомив, що на даний момент відомо про 23 загиблих. Також відомо, що поранено 28 людей.

«Ворог завдав ракетного удару по цивільній гуманітарній колоні на виїзді з обласного центру. Люди стояли в черзі для виїзду на тимчасово окуповану територію, щоб забрати своїх родичів, відвезти допомогу. Є загиблі та поранені. На місці зараз працюють рятувальники, медики, усі відповідні служби. Наразі відомо щодо 23 загиблих та 28 поранених. Усі цивільні люди, наші земляки. Горіть у пеклі, кляті рашисти!», – написав Старух.

Згодом з’ясувалося, що в результаті удару чотирма ракетами С-300 по колоні мирних громадян, що збиралися виїхати на окуповану територію, загинуло 23 людини (13 жінок і 11 чоловіків) і 35 поранено (11 жінок і 24 чоловіки). У тому числі 4 річна дівчинка, мама якої ймовірно, загинула від рук російських покидьків. Рашисти знали що щоранку на виїзді із Запоріжжя формується колона цивільних машин для виїзду на окуповану територію через єдиний працюючий КПП у Василівці, і навмисно завдали удару мирним людям, та вважають волонтери.

Раніше ми повідомляли про мінус 500 рашистів за добу.