Кам’янський район: рятувальники поспілкувалися з відпочиваючими на водоймі щодо правил безпечної поведінки на воді. – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

Нажаль, статистика загибелі людей на воді під час купального сезону не зменшується. Майже кожен тиждень надходить нова інформація про трагічні випадки. Найчастіше, нещасні випадки під час відпочинку на пляжі, трапляються через необережність та безвідповідальне ставлення до власної безпеки громадян.

Тож, з метою запобігання, недопущення загибелі людей та профілактики порушень правил безпечного поводження на водоймах представниками Кам’янського РУ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області 1 вересня  була проведена чергова інформаційно-роз’яснювальна робота з відпочиваючими громадянами міста Жовті Води на водоймищі Весела Іванівка.

Під час заходу фахівці ДСНС вкотре закликали громадян про дотримання елементарних правил, нагадали про небезпеку купання та пірнання у непристосованих для цього місцях та закликали не заходити у воду напідпитку.

Особливу увагу приділили батькам із дітьми.  Вони закликали у жодному разі не випускати малечу з поля зору і дозволяти їм купатися лише у присутності дорослих.