Кам’янський район: рятувальники продовжують роботу з інформування населення щодо дотримання правил пожежної безпеки у житловому секторі – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

Важливе завдання Служби порятунку «101» – це попередження надзвичайних ситуацій. Саме задля недопущення пожеж, рятувальники регулярно проводять профілактичну роботу з населенням.

Так, у Кам’янському районі співробітниками Відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій Кам’янського району Центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області  на протязі тижня проводилися бесіди  з населенням району, на тему: «Бережіть житло від пожеж» у містах: Кам’янське, Жовті Води, Вільногірськ, П’ятихатки та смт. Кринички.

Надзвичайники нагадали громадянам як уберегти власне житло від пожеж. Застерегли, що щороку з настанням осінньо-зимового періоду через елементарне недотримання правил пожежної безпеки при користуванні нагрівальними електро- та газовими приладами, а також при експлуатації пічного опалення збільшується кількість пожеж. Тож дуже важливо не нехтувати  правилами безпеки, адже це може завдати непоправної шкоди.

На випадок, якщо займання не вдасться уникнути, рятувальники розповіли співрозмовникам перші дії при пожежі та нагадали номер виклику Служби порятунку – «101».

Після закінчення бесіди всім було вручено інформаційні листівки.