Кам’янський район: надзвичайники провели профілактичні рейди на пляжі – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

Нажаль статистика загибелі людей під час відпочинку на воді не зменшується, саме тому співробітники Служби порятунку «101» дуже відповідально ставляться до інформування населення щодо безпечної поведінки на воді.

Тож, задля попередження нещасних випадків, 13-го серпня співробітниками відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій Кам’янського району Центру забезпечення діяльності  Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели рейди у містах Кам’янському та П’ятихатки з відвідувачами міських водойм, з метою нагадати відпочиваючим правила безпечної поведінки на воді. До заходу долучились представники Національної поліції.

Надзвичайники провели бесіду з громадянами, нагадали що відвідувати можна лише офіційні пляжі та застерегли що купання у нетверезому стані категорично заборонено. Особливу увагу рятувальники приділили темі безпеці дітей. Батькам було наголошено, що дуже вадливо слідкувати за малечею та не залишати їх самих біля води.

 Задля закріплення інформації, співрозмовникам вручили листівки «На воді відпочивай з розумом!» та «Не залишайте малечу біля води»

Шановні громадяни,  пам¢ятайте, відпочивати потрібно з розумом. Дотримання елементарних правил безпеки може врятувати ваше життя.