Каньє Весту та Б’янці Цензорі довічно заборонили кататися на човнах у Венеції | Шоубизнес

  Каньє Весту та Б’янці Цензорі довічно заборонили кататися на човнах у Венеції

Через сороміцьку поведінку

46-річному реперу Каньє Весту та його дружині, 29-річній Б’янці Цензорі, довічно заборонили кататися на човнах у Венеції. Зробила це одна із тамтешніх компаній-перевізниць, після нещодавньої непристойної поведінки пари на орендованому судні.

За словами очевидців, подружжя займалося оральним сексом під час прогулянки венеціанськими каналами прямо на очах у спантеличеної публіки.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от WHOOPSEE (@whoopsee.it)

У своїй заяві співробітники перевізника розкритикували поведінку Веста та Цензорі, зазначивши, що уявлення не мали, що саме вони робитимуть на борту.

«Водій повинен був стежити за рухом транспорту і не бачив непристойностей», — сказали вони, додавши, що якби він знав про те, що відбувається на палубі, то «негайно припинив би рейс» і повідомив би про поведінку Каньє та Б’янки «відповідальним особам».

Загалом, подружжя вже місяць відпочиває у Італії, і чи не щодня епатує консервативних місцевих жителів своїм зовнішнім виглядом, який ті охрестили «вульгарним» і «сороміцьким». Чого лише вартий прозорий аутфіт Б’янки тілесного кольору, який облягав усі вигини її тіла.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от WHOOPSEE (@whoopsee.it)