Кейт Міддлтон у камуфляжній формі вийшла у світ (фото) | Шоубизнес

  Кейт Міддлтон у камуфляжній формі вийшла у світ (фото)admin

Цього тижня Кейт Міддлтон відвідала казарму Робертсона в Норфолку. Принцеса Уельська тимчасово змінила сукню на військовий камуфляж.

Монарша особа постала у військовій формі поверх елегантного однотонного вбрання, що складається з чорної водолазки та чорних штанів. Принцеса також одягла червоний мак, прикріплений до жилета, символ, що використовується з 1921 року на згадку про солдатів, які загинули на війні. Члени королівської родини носять цей аксесуар протягом усього листопада, щоб віддати шану Дню пам’яті, який щорічно відзначається 11 листопада.

Візит принцеси до полку відбувся через три місяці після того, як у серпні король Чарльз ІІІ призначив її головнокомандувачем 1-м драгунським полком королівської гвардії (QDG). Раніше цю престижну роль виконували король Чарльз ІІІ та Єлизавета II.

Кейт покаталася на військовому танку і навіть керувала безпілотником за допомогою одного з офіцерів полку. Вона також виділила час, щоб вручити нагороди військовослужбовцям полку, зокрема медалі «За вислугу років» та «За зразкову поведінку».