Кеті Перрі і Орландо Блум помічені під час романтичної вечері (фото) | Шоубизнес

  Кеті Перрі і Орландо Блум помічені під час романтичної вечері (фото)admin

Пара святкувала велику перемогу. Справа в тому, що Кеті Перрі та Орландо Блум виграли судову справу проти ветерана Карла Весткотта за будинок у Монтесіто вартістю 15 мільйонів доларів після трьох років розгляду.
У липні 2020 року 84-річний Весткотт підписав контракт на продаж маєтку в Санта-Барбарі, але пізніше заявив, що був під впливом опіоїдів після операції на спині і просив розірвати угоду. Весткотт, який страждав на хворобу Хантінгтона, сказав, що зрозумів, що підписав, тільки коли ефекти знеболювальних зникли через кілька днів, і в цей момент спробував розірвати контракт.

Однак минулої середи суддя з Лос-Анджелеса виніс проти нього рішення на користь знаменитої пари. За даними People, суддя Верховного суду округу Лос-Анджелес Джозеф Ліпнер сказав:

«Весткотт не надав переконливих доказів того, що йому не вистачає можливостей для укладання контракту на нерухомість».

У заяві для Rolling Stone адвокат Перрі, Ерік Роуен, сказав:

«Докази показують, що містер Весткотт порушив контракт лише з тієї причини, що він передумав. Ми з нетерпінням чекаємо на завершення цього питання на запланованому етапі судового розгляду, призначеного на 13 та 14 лютого, якщо не раніше».