Київський клуб Arsenal XXII тимчасово закривається

Київський нічний клуб Arsenal XXII повідомив у Instagram, що тимчасово припиняє роботу. 14 жовтня відбудеться остання вечірка.

У коментарі для медіа Don’t Take Fake засновник клубу Денис Пінчук повідомив, що клубу «важко існувати у своєму форматі». Причиною тимчасового закриття він назвав неприбутковість і проблеми при поєднанні різних аудиторій. Засновник запевнив, що Arsenal XXII повернеться, але не назвав точного часу, коли це може відбутися.

«Клуб не приносить прибутку та не розкриває власний потенціал. Призначення та ідея цього проєкту початково були іншими. Наразі все інакше: два світи, день та ніч, зіткнулись і мають перетинатись з аудиторією інших закладів. Часто це викликає дисонанс, тому стало важче створювати необхідний вайб», — каже Денис Пінчук.

View this post on Instagram

A post shared by ARSENAL XXII (@arsenal.xxii)

Arsenal XXII і бар «Вогник» певний час ділили одне приміщення на вулиці Князів Острозьких, 8, відкрившись у період коронавірусу. Денис пояснює, що пандемія та повномасштабна війна вплинули на якість і атмосферу подій. За його словами, 70% аудиторії клубу перебуває за кордоном, а багатьом людям в Україні важко знаходити сили себе розважати. 

«“Вогник“ починає дихати, і ми відчуваємо, що йому теж час змінюватись. У нього починається нове життя», — додав засновник клубу. У команди Arsenal XXII є ідеї щодо продовження проєкту в онлайн-форматі, проте деталей поки не озвучують.