Колабораціонізм та примусова евакуація: Колишню чиновницю з Херсонщини підозрюють у співпраці з росіянами

180 Фото ілюстративне

Правоохоронці оголосили  підозру колишній начальниці одного з сервісних центрів Головного управління Пенсійного фонду України у Херсонській області. Її підозрюють у колабораціонізмі та пособництві державі-агресору.

Про це інформує пресслужба Херсонської обласної прокуратури.

За даними слідства, підозрювана обійняла «посаду» начальника відділу справ дітей, опіки та піклування Олешківської військово-цивільної адміністрації  — псевдооргану, створеному окупаційною владою регіону. Також вона вступила до політичної партії «Єдіная Росія», зареєструвалася як кандидат у депутати та взяла участь у псевдовиборах до незаконного органу влади.

Також фігурантку призначили на псевдопосаду заступника голови військово-цивільної адміністрації Олешківського муніципального округу. Перебуваючи на цій «посаді» підозрювана організувала примусову евакуацію цивільних осіб з Олешок до Російської Федерації. Вона також змушувала місцевих опікунів надавати відомості окупаційній владі та погрожувала вилученням дітей з родин, якщо вони відмовлялися.

Триває досудове розслідування.

Підозрювана у колабораціонізмі та пособництві державі-агресору мешканка Херсонщини.Фото: Херсонська обласна прокуратура.Підозрювана у колабораціонізмі та пособництві державі-агресору мешканка Херсонщини.Фото: Херсонська обласна прокуратура.

Читайте також: Брав участь у проведенні псевдореферендуму: мешканця Херсонщини підозрюють у колабораціонізмі.