Колектив компанії «ПАЕК» відзначено подяками Міністерства аграрної політики та продовольства України » Новини Миколаїва

Колектив компанії «ПАЕК» відзначено подяками Міністерства аграрної політики та продовольства України, відзнаками Миколаївської обласної ради «ХРЕСТ СВЯТОГО МИКОЛАЯ» та почесними грамотами голови постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, землекористування, розвитку села та продовольчої безпеки.

Під час відзначення професійного свята аграріїв країни – Дня працівників сільського господарства України, організованого багаторічними партнерами нашої компанії ТОВ «Золотий Колос» та особисто керівником Надією Івановою, відбулось нагородження працівників сільськогосподарської галузі Миколаївської області.

Як відзначив у своєму зверненні власник ТОВ «СП «ПАЕК», аграрій Юрій Кормишкін, завдяки сумлінній та відданій праці кожного працівника аграрної галузі, сьогодні на деокупованих землях відроджується сільське господарство.

«Хочу подякувати кожному аграрію. Завдяки вам, вашим рукам в нашій Миколаївській області ми відроджуємо сільське господарство на деокупованих територіях. Дуже сильно постраждали Снігурівський район, Миколаївський, колись Жовтневий, Березнегуватський. Ця нечисть, загарбники були на нашій землі протягом 2022 року і тільки рік назад ми зуміли повернути свої території та почати боротьбу за урожай. Я дякую кожному нашому захиснику, який ціною власного життя та здоров’я боровся за звільнення Миколаївщини, хто стояв і продовжує стояти на нашому захисті, коли ми виходили в поля, коли сіяли і збирали урожай, коли розміновували землю і боролись за кожне посіяне зерня. Я хочу подякувати і Надії Івановій, яка як керівник підприємства, стала прикладом для свого колективу та багатьох людей. Прикладом незламності та милосердя. Коли почалось повномасштабне вторгнення, ми з нею домовились, що як би не було, ми до останнього залишаємось зі своїми людьми і в спільній кооперації робимо усе від нас залежне, щоб підтримати не тільки наших працівників, але й усю область тими ресурсами, які є в наших господарствах. З нами залишились люди. Завдяки кожному, хто залишився вдома, продовжив працювати на підприємствах – ми вистояли і сьогодні можемо тут вітати один одного з нашою спільною перемогу – зібраним урожаєм та можливістю господарювати на своїй землі», – зазначив Юрій Кормишкін.

У свою чергу Надія Іванова, директорка ТОВ «Золотий Колос» привітала колектив ТОВ «СП «ПАЕК» та особисто Юрія Кормишкіна зі святом та 20 річницею їхньої дружби та плідного партнерства.

«У цьому залі люди які теж є героями нашого часу. Уже другий рік поспіль у нас з’явилася традиція спільно з колективом та керівництвом ТОВ «СП «ПАЕК» відзначати це свято. Того року делегація була дещо меншою, але так як ми тісно співпрацюємо делегація цього року значно більша. У 2003 році ми відкрили свою історію партнерства і дружби, яка досягнула відмітки 20 років. Успіх будь-якої справи залежить від довіри – і вона у нас є. Твої кроки зважені, ризик виправданий, а успіх цілком заслужений, я пишаюся нашим партнерством та дружбою і вірю, що попереду нас чекає цікава та успішна нова спільна історія», – зазначила Надія Іванова.

Окремо директорка ТОВ «Золотий Колос» висловила подяку захисникам України, які виборюють мир та приближають довгоочікувану перемогу.

«Шановні гості, шановні аграрії хочу побажати вам усього найкращого, миру здоров’я, і не можу не сказати, що дійсно «Золотий Колос» сьогодні займається благодійною допомогою, ми підтримуємо своїх людей, їхні сім’ї, жителів області і звичайно – наших військових. І хочу сказати слова вдячності нашим військовим, тому що, якби не вони – то ми сьогодні не мали б змоги працювати на своїй землі, не мали б змоги святкувати сьогодні наше аграрне свято», – зазначила Надія Іванова оголошуючи хвилину мовчання за усіма бійцями, які поклали власне життя на вівтар захисту соборності та незалежності України, свого народу.

За сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята подяками Міністерства аграрної політики та продовольства України нагороджені:

Іванова Надія Валеріївна, директор ТОВ «Золотий Колос»;

Шаповалов Валентин Миколайович, директор ТОВ «СП «ПАЕК»;

Гумілевський Валерій Миколайович, засновник ТОВ «Золотий Колос»;

Сивак Олег Ізидорович, головний агроном ТОВ «СП «ПАЕК»;

Корж Петро Миколайович, директор ТОВ «СГВП «Вознесенське»;

Нестеренко Валерій Анатолійович, заступник директора ТОВ «СГВП «Вознесенське»;

Бондарчук Анатолій Петрович, директор ТОВ «СГВП «Єланецьке»;

Голуб Вадим Володимирович, директор ТОВ «Агросервіс»;

Ротар Олександр Юрійович, директор ТОВ «СГВП «Веселинівське»;

Литвинюк Євгеній Євгенійович, директор ТОВ «Баловнянська виробнича база»;

Бойко Інна Володимирівна, заступник директора з питань елеваторного виробництва ТОВ «СП «ПАЕК»;

Кошкін Костянтин Леонідович, директор ТОВ «Роздолля»;

Горін Олександр Анатолійович, директор ТОВ «Мардарівське ХПП»;

Михайлов Руслан Олександрович, заступник директора ТОВ «Агровиробництво»;

Волошина Ірина Вікторівна, директор ТОВ «ПАЕК-Трейд»;

Іванова Раїса Степанівна, головний бухгалтер ТОВ «СП «ПАЕК»;

Теслюк Наталя Михайлівна, головний бухгалтер ТОВ «СГВП «Снігурівське»;

Холявіцька Наталя Вячеславівна, головний бухгалтер ТОВ «СГВП «Єланецьке».

Подяки Міністерства аграрної політики України вручала народний депутат України Ірина Кормишкіна.

«Для мене велика честь бути сьогодні поруч з вами і мати можливість привітати Вас сьогодні зі святом Дня працівників сільського господарства України. Сьогодні агропромисловий комплекс – це ключова галузь, яка є захистом продовольчої безпеки нашої держави. І незважаючи на всі ті негаразди з початку повномасштабного вторгнення країни агресора, лише агропромисловий комплекс майже повністю, окрім переробної галузі, відновив свою роботу і сьогодні має можливість працювати. Це усе завдяки вам. Частина території нашої Миколаївщини була в окупації. Після звільнення аграрії власними зусиллями розміновували поля. На жаль, це іноді давалося ціною життя і власного здоров’я. Але попри все, ви – справжні герої своєї справи, уже в цьому році на цих полях було зібрано перший врожай під час воєнних дій. У народі кажуть «Земля без господаря – сирота». Завдяки праці кожного з вас – комбайнерів, механізаторів, водіїв, керівників господарств ми маємо хліб на столах. Ваші вміння, ваші знання, ваша праця дає нам впевненість, що Україна буде з хлібом. Я вітаю Вас зі святом та хочу перш за все побажати вам міцного здоров’я, мирного неба і затишку в ваших родинах. Наразі у кожного з нас свій фронт і ви свій фронт відстоюєте з честю», – зазначила Ірина Кормишкіна.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, та з нагоди професійного свята Дня працівників сільського господарства України почесною відзнакою Миколаївської обласної ради «ХРЕСТ СВЯТОГО МИКОЛАЯ» та грамотами голови постійної комісії Миколаївської обласної ради з питань аграрної політики, землекористування, розвитку села та продовольчої безпеки нагороджені:

Бєлік Вадим Миколайович, директор ТОВ «СГВП «Снігурівське»;

Голуб Віталій Іванович, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва ФГ «Кормишкін»;

Кваша Володимир Миколайович, директор ДП «Степове»;

Котик Юрій Вячеславович, директор ТОВ «ДП «Південне»;

Пекера Артем Вікторович, директор ТОВ «СГВП «Березнегувате»;

Шаповалов Валентин Миколайович, директор ТОВ «СП «ПАЕК»;

Іванова Раїса Степанівна, головний бухгалтер ТОВ «СП «ПАЕК»;

Теслюк Наталя Михайлівна, заступник головного бухгалтера ТОВ «СП «ПАЕК»;

Холявіцька Наталя Вячеславівна, головний бухгалтер ТОВ «СГВП «Єланецьке»;

Козлов Володимир Миколайович, заступник директора ТОВ «ДП «Південне»;

Сіренко Владислав Вадимович, тракторист-машиніст ТОВ «СГВП «Вознесенське».