Колишня і теперішня: Гвінет Пелтроу показала спільне фото з Дакотою Джонсон | Шоубизнес

  Колишня і теперішня: Гвінет Пелтроу показала спільне фото з Дакотою Джонсонadmin

51-річна американська акторка Гвінет Пелтроу поділилася знімком з 34-річною Дакотою Джонсон. Фото, на якому наречена та колишня дружина Кріса Мартіна тримаються за руки, опубліковано в Instagram.

Зірка фільмів Marvel дала можливість своїм підписникам поставити їй кілька запитань. Серед них зʼявилося прохання показати знімок з Дакотою Джонсон — теперішньою нареченою колишнього чоловіка Гвінет, 46-річного соліста гурту Coldplay Кріса Мартіна.

На фото Пелтроу тримає за руку головну героїню картини “50 відтінків сірого”. Вони обоє позують у головних уборах та посміхаються на камеру. Ексдружина Мартіна ніяк не підписала знімок з прогулянки.

Нагадаємо, Гвінет та її колишній коханий були одружені з 2003 по 2016 роки. Наразі зірка екрану перебуває у шлюбі зі сценаристом Бредом Фелчаком. А від фронтмена Coldplay вона виховує двох спадкоємців — сина Мозеса та доньку Еппл. Експодружжя підтримує звʼязок та демонструє хороші стосунки між собою. Зокрема, Пелтроу публічно вітає зі святами батька своїх дітей.

Мартін зустрічається із зіркою “50 відтінків сірого” з 2017 року. Їхні стосунки доволі не публічні.