Коли і в яких випадках слід визвати евакуатор?

У кожного водія можуть виникнути непередбачувані ситуації на дорозі, з якими неможливо впоратися самостійно. Це може бути поломка, зіткнення з іншим транспортним засобом, збій бортового комп’ютера, а також інші обставини. У таких випадках дуже важливо звернутися до професійних послуг евакуатора, служби 571 https://571.com.ua/evakuator/ – її працівники врятують будь-яке авто з будь-якої ситуації.

 

Способи виклику евакуатора

У разі потреби, виклик евакуатора можна зробити за допомогою телефонного дзвінка, через мобільний додаток, або через сайт. Якщо сталася аварія, потрібно повідомити оператора про те, що сталося, і вказати адресу місця події. Оператор внесе інформацію до бази даних та відправить евакуатор за необхідною адресою.

Види евакуаторів для легкових авто, вантажівок і спецтехніки

Транспортування різних видів техніки має свої особливості. Для транспортування легкового авто підходить звичайний евакуатор з прямою платформою.

Якщо авто знаходиться в кюветі, знадобиться техніка з краном-маніпулятором. За допомогою гідравлічної системи кран піднімає автомобіль та ставить його на платформу. Такий евакуатор може бути дуже корисним, коли вам потрібно перевезти автомобіль з місця дорожно-транспортної пригоди до механіка або на утилізацію.

Якщо потрібно перевезти важкий вантажний автомобіль або будь-яку іншу важку техніку, вам знадобиться буксирний евакуатор. Він має міцну конструкцію та потужний двигун. Окрім цього, існують спеціальні евакуатори, призначені для перевезення спецтехніки, такої як екскаватори, бульдозери та ін.

Важливо знати, який тип евакуатора вам потрібен для вашої конкретної потреби, оскільки вартість послуг може відрізнятися залежно від типу транспорту, який потрібно перевезти.

Перегонка автомобілів між містами за допомогою евакуаторів

Послуги служб евакуації можуть знадобитися і тим людям, які планують перевезти свій автомобіль з одного міста в інше. Ця послуга може бути корисною для тих, хто купує або продає транспортний засіб, переїжджає в інший населений пункт або перебуває в іншій ситуації, яка унеможливлює перегонку авто «своїм ходом».

Додаткові послуги служб евакуації

Окрім транспортування авто за допомогою евакуатора, існує також послуга «Тверезий водій», яка полягає в тому, що професійний шофер привезе клієнта на його автомобілі додому. Це дуже зручна послуга для тих, хто планує відвідати вечірку або випив алкоголь, і тепер не може самостійно вести свій транспортний засіб.

Якщо ви опинилися в ситуації, коли потрібно доставити авто «з точки А в точку Б», сміливо замовляйте евакуатор – професійне і безпечне транспортування машини вам гарантоване!