Команда Миколаївської ОВА взяла участь у міжвідомчих волейбольних змаганнях » Новини Миколаїва


У п’ятницю, 27 жовтня, у Миколаєві пройшли змагання з волейболу, які є заключними в рамках «Динаміади-2023» серед колективів фізичної культури правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб. Цьогоріч до них вперше долучилася команда Миколаївської обласної військової адміністрації.

Начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім наголосив на необхідності популяризації фізичної культури та ідеї здорової нації.

«Під час повномасштабного вторгнення ми зрозуміли наскільки спорт є важливим для збереження здоров’я, морального духу та покращення психологічної стійкості українців», – сказав він.

Зі свого боку перший заступник очільника області додав, що представники ОВА долучилися до «Динаміади-2023», щоб власним прикладом пропагувати спорт та здоровий спосіб життя.

Так, за результатами змагань команди посіли такі місця:
1 – Головне управління національної поліції в Миколаївській області
2 – Державна кримінально-виконавча служба України в Миколаївській області
3 – Управління патрульної поліції в Миколаївській області
4 – Миколаївська обласна військова адміністрація
5 – Військова частина 3039 Національної гвардії України
6 – Веселинівський сектор поліцейської діяльності №1
7– Управління поліції охорони в Миколаївській області

Зазначимо, що на заході були присутні представники Миколаївської ОВА, полковник Національної гвардії України, командир Військової частини 3039 Національної гвардії України Сергій Вакуленко, перший заступник голови ГО «Миколаївської обласної організації ФСТ «Динамо» України» Валерій Барський, керівниця Миколаївського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Ірина Черникова.

Вітаємо переможців та призерів змагань!