Королева Камілла зважилася на модний експеримент і одягла сукню з хижим принтом (фото) | Шоубизнес

  Королева Камілла зважилася на модний експеримент і одягла сукню з хижим принтом (фото)admin

Сукні з леопардовим принтом — сміливий крок з боку королеви, оскільки жінки в монаршій сім’ї віддають перевагу більш стриманому вбранню.

76-річна дружина короля Чарльза III, королева Камілла, продовжує експериментувати зі своїм гардеробом, обираючи іноді вельми сміливе як для монаршої особи вбрання. Її Величність з’явилася на прийомі в Букінгемському палаці, організованому для кенійської діаспори напередодні королівського візиту в африканську країну з 31 жовтня до 3 листопада, у вбранні з леопардовим принтом, пише Hello.

Камілла обрала кутюрну сукню міді від Fiona Clare коричнево-чорного кольору з відкритим коміром і рюшами спереду. Образ доповнили чорні замшеві туфлі від Eliot Zed Gladys і чорний шкіряний клатч від Anna Valentine x Charles Laurie London.

У леопардовому принті королева з’являється на публіці вдруге. Вперше вона використала його, одягнувши сукню зеленого і темно-синього кольору, коли її фотографували з президентом Франції Еммануелем Макроном і його дружиною Бріджит на вечорі в Єлисейському палаці в Парижі.

З прикрас на ній були підвіска Monica Vinader Goodess Coin, модний браслет Van Cleef & Arpels “Alhambra 5 motif” і золота підвіска з рубіном у центрі та ініціалами її п’яти онуків — Лоли, Елізи, Луї, Гаса і Фредді.