Koza Music Battle повертається. Триває прийом заявок

Тернопільський музичний конкурс Koza Music Battle повертається: відбір музикантів триватиме до 30 вересня включно. Переможці запишуть трек на студії «Шпиталь Рекордс», а також отримають грошові призи. 

Реєстрація розпочалася 13 вересня і триватиме до 30 вересня. Учасниками можуть стати як музичні гурти та колективи, так й індивідуальні артисти з України, які грають не більше 5-ти років, а також мають музичну програму тривалістю не менше 20 хвилин. Для того, щоб взяти участь у Koza Music Battle, необхідно пройти обовʼязкову реєстрацію за посиланням. Результати відбору оголосять 3 жовтня.

Koza Music Battle — це музичний конкурс, який проводився у Тернополі у період 2015–2019 років. Серед його переможців — бандуристка та співачка KRUTЬ та інді-поп гурт Our Atlantic. Щороку фестиваль проводився у культовому тернопільському барі «Коза», проте цьогоріч він переміститься у креативний простір Na пошті.

View this post on Instagram

A post shared by Креативний КЛАСтер | Na пошті (@art.naposhti)

Серед зареєстрованих артистів відберуть 16 музичних проєктів, яких буде запрошено до участі у семи живих батлах. Вони відбуватимуться щосереди у креативному просторі Na пошті у Тернополі. Дата першого батлу — 11 жовтня 2023 року. Переможці отримають змоги записати трек на студії «Шпиталь Рекордс», а також отримають грошовий приз у розмірі 20 000 грн. Окрім того, на учасників чекатиме серія онлайн-воркшопів та лекцій від експертів з музичної індустрії.

«Спершу карантинні обмеження, а згодом і військовий стан, створили такі умови, коли музикантам стало все важче збиратися для репетицій, а тим паче знаходити можливість зустрітись з публікою. Але саме від публіки музиканти отримують фідбек, розуміють як їх сприймають люди та куди їм варто рухатися. 

Відтак наш проєкт — це місце отакого “першого побачення” з аудиторією (яка не складається виключно з родичів і друзів музикантів). Враховуючи ці умови, ми розширили рамки — тепер можуть брати участь гурти, артисти, які мають не до 3, а до 5 років досвіду», — розповідає співорганізаторка конкурсу Марічка Юрчак.

Фінансування проєкту здійснюється зі Стабілізаційного фонду культури та освіти 2023 Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та Goethe-Institut. Організатор конкурсу — ГО «Інститут міської культури».