Козловський розпопів про непристойні пропозиції фанаток

Український співак Віталій Козловський розповів в інтерв’ю GLOSTER FM, що йому не раз пропонували непристойні речі його фанатки. Однак він дотримується думки, що погоджуватися на подібне – це неповага до себе.

Зокрема, співаку пропонували концерт у сауні, але він досі не впевнений, чи це була правда.

«Буває, що журналісти закидають якийсь хитрощі, а потім розповідають: «На концерт у сауні погодилися такі артисти, це коштувало стільки, на таких ось умовах…» І так далі. Телебачення завжди таку фігню робило. Але ми, звісно, ​​не погодилися. Там виступати – це тупо себе не поважати», — пояснив Віталій.

Також Козловський отримував пропозицію від зрілої жінки близько 45 років. Вона хотіла бачити співака у сауні на свій день народження. Але навіть сума в рази більша, ніж за стандартний корпоратив, його не спокусила.

«Жінка, до речі, була дуже гарна. Фотографію мені її надіслали. Мені написали, що хотіли б зробити концерт, вони це концертом називали, у нетривіальних умовах у сауні. Ми від цього відмовилися, я не шкодую», — розповів артист.

Це була не єдина пропозиція такого характеру. Через час Віталій зрозумів, що непристойні ідеї фанаток почали з’являтися після того, як все частіше став у соцмережах публікувати «голий контент», демонструючи накачене тіло.

«Мене почали сприймати не як артиста, а як повію. Я ще тоді дивувався: «Як вони можуть таке пропонувати?»Та тому що ти контент постиш, як ті, хто часто їздить до Дубаї. Ці фотки – це була спекулятивна штука, а з іншого боку, коли ти робиш успіхи у спорті, тобі десь це хочеться показати. І в мене була така манія, я хотів показати, що я сам зробив собі спортивне фітнес-тіло,” – припустив Віталій Козловський.