Кривий Ріг: рятувальники проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо виявлення вибухонебезпечних предметів. – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

На вибухонебезпечний предмет можна натрапити будь-де, і важливо знати алгоритм першочергових дій при його виявленні, щоб не стати жертвою небезпечної знахідки. Про це говорили з громадянами фахівці Державної служби України з надзвичайних ситуацій у місті Кривий Ріг.

20-го серпня у місцях масового скупчення людей, зокрема, біля центрального ринку в Центрально-міському районі, рятувальники спільно з представниками Національної поліції провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення, з приводу вибухонебезпечних знахідок.

Надзвичайники розповіли про характерні ознаки ВНП, місця, де можна натрапити на них, та як треба діяти в разі виявлення вибухівки. Також співробітники ДСНС нагадали номер телефону Служби порятунку, та наголосили, що знешкодженням таких предметів займаються лише спеціалісти. Всім співрозмовникам рятувальники роздали листівки превенивного характеру.

Пам’ятайте! У разі знаходження вибухонебезпечного пристрою ЗАБОРОНЕНО:

– наближатися до предмета;

– пересувати його або брати до рук;

– розряджати, кидати, вдаряти по ньому;

– розпалювати поряд багаття або кидати до нього предмет;

– приносити предмет додому, у двір, до школи.