Ксенія Мішина різко відреагувала на постійні запитання про особисте: “Невже член може ощасливити ваше жіноче існування?” | Шоубизнес

  Ксенія Мішина різко відреагувала на постійні запитання про особисте: “Невже член може ощасливити ваше жіноче існування?”admin

Популярна українська актриса Ксенія Мішина, яка нещодавно перенесла важку операцію, відверто заговорила про стосунки. Зірку “Кріпосної” обурило, що їй постійно дорікають у відсутності коханого, тому вона вирішила відповісти тим, кого так сильно цікавить її особисте життя.

На своїй сторінці в Instagram Ксенія Мішина опублікувала гаряче відео зі зйомки у відкритому вбранні. У такий спосіб акторка хотіла підкреслити свої слова, що впевнена в собі жінка вдосконалюється в усьому заради самої себе, а не для того, аби отримати схвалення протилежної статі.

Водночас Ксенія наголосила, що кожен сам для себе обирає форму стосунків, яка буде підходити парі. А якщо вона не транслює своє особисте життя на загальний огляд, це не говорить про його повну відсутність.

Мені тут іноді пишуть: “Якщо ти така красива й успішна, то чому одна?” Вважаю, що це одна з найбезглуздіших ілюзій, нав’язаних суспільству. Уже досить примітивно вважати, що жінка прагне краси й особистої вишуканості для того, щоб її обрали. І інколи в голові не вкладається, що кожного дня проживаючи насичено й усвідомлено життя, заробляючи гроші, збагачуючи й розвиваючи себе, я маю перекладати на когось відповідальність за своє сімейне становище. Невже досі хтось думає, що безглуздий у цей момент поруч член може ощасливити ваше жіноче існування?

  • написала Ксенія Мішина.