Lady Gaga виграла позов проти жінки, що вимагала $500 000 за повернення собак

Lady Gaga виграла позов, який проти неї подала жінка, що виявилася причетною до викрадення собак співачки у 2021 році.

Дженніфер Макбрайд, жінка, якій було предʼявлено звинувачення у зв’язку з крадіжкою двох французьких бульдогів поп-співачки у 2021 році, раніше подала позов проти Lady Gaga з вимогою виплатити обіцяну винагороду за повернення домашніх улюбленців у розмірі 500 000 доларів, а також додатково 1,5 мільйони доларів відшкодування збитків.

2-го жовтня суд виніс рішення на користь співачки, зазначивши, що скарга Макбрайд не була достатньо юридично обґрунтованою через те, що жінка сама причетна до крадіжки. В судовому рішенні також зазначається, що пані Макбрайд «не має права внаслідок своєї причетності до крадіжки отримувати вигоду від її неправомірних дій, намагаючись забезпечити виконання контракту». Раніше адвокат жінки заявляв, що Lady Gaga порушила контракт, не заплативши винагороду після повернення собак.

У лютому 2021 року у вигулювача собак Гаги, Раяна Фішера, вистрелили під час прогулянки. В результаті двох собак, Густава та Кодзі, було викрадено, а сам чоловік отримав поранення легені та був госпіталізований. Третя собака, Міс Азія, втекла, і пізніше її знайшла поліція. У грудні 2022 року суд Лос-Анджелеса засудив 20-річного Джеймса Говарда Джексона на 21 рік увʼязнення за те, що той вистрілив у Фішера.

Після викрадення собак співачка у соціальній мережі Twitter написала про те, що виплатить винагороду в розмірі $500 000 за безпечне повернення домашніх улюбленців. Густава і Кодзі повернула Дженніфер Макбрайд неушкодженими через два дні після того, як Гага запропонувала винагороду. У квітні 2021 року Дженніфер заарештували за підозрою в співучасті в крадіжці й пред’явили їй звинувачення в набутті викраденого майна.