Лана Дель Рей дала інтервʼю The Hollywood Reporter: найцікавіше

Нещодавно Лана Дель Рей дала інтервʼю виданню The Hollywood Reporter, в якому розповіла про те, як хоче записати альбом каверів, наставництво для Біллі Айліш та Олівії Родріґо та вірусні фотографії співачки у формі офіціантки закладу The Waffle House. Ми зібрали найцікавіші моменти з розмови.

Робота у The Waffle House

У липні 2023 року шанувальники помітили, як співачка подавала каву в одному із закладів американської мережі ресторанів The Waffle House у місті Флоренс, штат Алабама. Згодом в інтернеті з’явилися відео та фотографії Лани Дель Рей у її несподіваній новій ролі офіціантки. На одному з відео видно, як зірка, одягнена в синю фірмову уніформу з жовтим іменним бейджем, подає відвідувачу напій.

Насправді від нудьги артистка вирішила приміряти на себе нову роль. У Флоренсі вона була в гостях, і під час одного із візитів ресторану разом із братом та сестрою вирішила спробувати себе у новому виді діяльності.

Співачка поділилася, що в один момент працівники закладу запропонували їй віднести замовлення одному із постійних відвідувачів: «Цей хлопець, постійний клієнт, приходить щодня і замовляє одні й ті самі дві речі, тож вони [працівники] сказали: “Просто принеси їх йому!”. Я принесла йому колу. Без льоду. І порожній стаканчик…».

«Я хотіла би, щоб мій альбом так само завірусився. Наступного ранку я прокинулася від 10 000 повідомлень — деякі з них були від людей, від яких я не чула нічого протягом 10 років. “Бачив твою фотографію у The Waffle House! А я їм: “Ви чули новий альбом?”», — поділилася своїми відчуттями виконавиця.

Також Лана зізналася, що не читає рецензії на свої альбоми. Винятком став Did you know that there’s a tunnel under Ocean Blvd.

Лана Дель Рей є джерелом натхнення для Біллі Айліш та Олівії Родріґо

В інтервʼю також згадується, як Біллі Айліш казала про те, що Дель Рей кардинально змінила музичну індустрію для жінок. Такої ж думки дотримується й молода зірка Олівія Родріґо, яку Лана надихнула займатися творчістю. Про це «королева меланхолії» сказала наступне:

«Біллі та Олівія такі хороші люди, це ж просто чудово [що я є їх джерлеом натхнення]. Я люблю їх і їхню музику. Не обов’язково бути приязним, щоб бути успішним [у музиці]. Але якщо тобі пощастило бути приємною людиною і талановитим співаком, то я спокійна за нашу культуру. 

Мені завжди дівчата казали [такі речі]. Можливо, не критики чи хтось інший, але співачки, яких я знала, незалежно від того, великі вони чи малі, писали мені листи. Я завжди відчувала себе старшою сестрою майже для всіх, кого я коли-небудь зустрічала».

Альбом каверів

Лана Дель Рей за більш ніж 10 років карʼєри встигла випустити декілька каверів. Зокрема, пісня Doin’ Time з альбому Norman Fucking Rockwell! є кавером на однойменні пісню американського гурту Sublime, а The Other Woman з повноформатника Ultraviolence — на пісню Ніни Сімон. Колись співачка навіть хотіла випустити альбом каверів — про те, чи планує вона реалізувати цю ідею, її також запитали в інтервʼю.

«Так, я хочу. Я збирала свої кавери протягом семи років. І я сказала так багато, що хотіла сказати, тож зараз чудовий час подумати про те, щоб випустити цей альбом».

Ставлення до статусу «сумної дівчини»

Музика Лани Дель Рей напрочуд сумна і сповнена драматичної лірики, через що співачку часто називають «королевою меланхолії» чи «сумною дівчиною» — ця назва закріпилася зокрема через трек Sad Girl з альбому Ultraviolence. Проте співачку це не турбує.

«Я сумна. І я відчуваю звʼязок [з цим статусом]. У мене було багато причин для смутку [раніше]. Мені смішно, що у мене не було можливості писати про це, як у інших людей, які це робили. З Божої ласки, все трохи охололо. Але це, безумовно, було складно».