Лікарня на Сумщині отримала кріоциліндр – Область – Сумские новости

ВС 29 июня 2021 в 13:30

Головний лікувальний заклад Тростянеччини отримав сучасний кріоциліндр, ємністю 500 літрів, для зберігання медичного кисню.

Такий подарунок медикам, і усій громаді зробила компанія "Нова пошта".

Генеральний директор лікарні Анатолій Плахтиря говорить, що вони надіслали лист з проханням допомогти придбати таке обладнання, адже медичний кисень сьогодні дуже потрібний і ковідним хворим, і під час проведення операцій тощо. Підприємство пішло на зустріч у вирішенні даного питання, розуміючи, наскільки важливо сьогодні підтримати лікарню.

До відома, один такий кріоциліндр коштує щонайменше 360 тисяч гривень. Він може замінити 28 балонів кисню, якими медики користувалися раніше. Анатолій Плахтиря зазначив, що були періоди, коли у розпал коронавірусу доводилося витрачати по 80 балонів кисню щодоби, а ще треба цей нелегкий вантаж принести у визначене місце, підключити тощо. Тепер працювати стане легше.

Адже новітній кріоциліндр можна буде заправляти прямо із машини, яка доставляє кисень для лікарні у спеціальній цистерні. Тож, наша лікарня, у тому числі за допомоги благодійників, продовжує розвиватися далі!