“Лобода вибачилася!”: українці звинуватили Тимура Мірошниченка в наклепі після останнього інтерв’ю

“Лобода вибачилася!”: українці звинуватили Тимура Мірошниченка в наклепі після останнього інтерв’ю

Дісталося телеведучому і за особливе акцентування на губах виконавиці, яке в мережі назвали “сексизмом”

Скандали навколо Євробачення – звична, навіть обов’язкова справа. Та на цей раз, один з його ведучих Тимур Мірошниченко викликав активні дискусії навколо власної персони ще до старту пісенного конкурсу.

Кілька днів тому телеведучий звинуватив Світлану Лободу в нещирості перед українським народом під час одного зі своїх інтерв’ю.
​​”Якби вона своїми губами проговорила: “Я перепрошую”. Зробила б те саме, що, наприклад, Бадоєв, нормально покаялася. Але ж вона своїми губами цього не сказала досі. І вишиванка, і українська пісня – це теж інструмент, але поки ти своїми губами не скажеш це, люди цього не почують” – різко прокоментував Мірошниченко

Відео миттєво викликало резонанс серед інтернет-дописувачів – і хоча були й ті, котрі підтримали позицію ведучого, більшість різко зреагували на критику і стали на сторону Лободи, називаючи заяву Мірошниченка наклепом. Прихильники співачки і борці за справедливість згадали, що Світлана публічно вибачилася в інтерв’ю YouTube – каналу “Скажи Гордеевой” майже півроку тому.

“Якщо ви будете перевіряти те, що кажете на сцені Євробачення так само “добре”, як те, що казали на інтерв’ю – то з нас буде сміятися весь світ. Лобода вибачилася ж. Нащо вам цей негативний хайп?”

 

“Читаю коменти і не розумію. Лобода ж вибачилися. І нормально все сказала наче. Це старе інтерв’ю чи ви просто не готуєтеся?”

“Лобода вибачилась в Гордєєвої. Чи ще особисто перед вами треба?” – заполонили особистий профіль Мірошниченка коментатори

Велику кількість претензій та значне обурення викликала і особлива увага Тимура до губ Світлани Лободи. Дописувачі назвали сарказм ведучого – шеймінгом, а самого Мірошниченка – сексистом в коментарях на особистій сторінці шоумена: https://www.instagram.com/p/CpLNmtLo7Yf/?igshid=YmMyMTA2M2Y=


Тимур, подивилася ваше інтерв’ю. Думала, що ви джентельмен і не очікувала почути таке в сторону Лободи. По-перше, вона вибачилася в Гордєєвої ще давно. По-друге, яке значення має розмір її губ? Якось низько так”

“При всій повазі, пишу, бо не можу мовчати. Не має значення – Лобода чи не Лобода. Але шеймити жінок за губи/ноги/груди – це позаминуле сторіччя”

“А як, цікаво, впливає наявність великих губ Лободи на характеристику її особистості? Бо вона вибачилась ж. Але типу якщо великі губи, то треба двічі?”

 

“Я от не поняла – вас так сильно бісять губи Лободи, що ви готові брехати ніби вона НЕ вибачилася? Який сенс? Я не думала, що ви сексист.”

 

“Будь-яка адекватна українська феміністка має відписатися від вас після того, що ви сказали про Лободу і її губи. А, і ще вона вибачилася. Погугліть” – розлютилися дописувачки


Не оминула скандал і ТікТок-спільнота, де прихильники співачки назвали Тимура Мірошниченка “новим Іво Бобулом”, який нещодавно оскандалився сексистськими заявами та показали шматок відео-доказу з вибаченнями Лободи.