м. Дніпро: рятувальники провели профілактичний рейд з містянами, щодо дотримання правил безпеки при виявленні вибухонебезпечних пристроїв – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

13 серпня фахівці відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій Дніпровського району центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели профілактичні бесіди з жителями Чечелівського району, щодо дотримання правил безпеки при виявленні вибухонебезпечних пристроїв.

            В ході профілактичного заходу співробітниками ДСНС було наголошено на основних правилах при виявленні підозрілого предмета, а саме:

            –  не чіпати  та не відкривайте, не рухати знахідку;

            –  зафіксувати точний час, коли вона була виявлена;

            –  відгородити місце, де знаходиться підозрілий предмет;

            –  відвести подалі людей від підозрілої знахідки;

            –  припинити будь-які роботи в районі небезпечного місця;

            – організувати тимчасову охорону небезпечного місця до приїзду спеціально підготовлених фахівців та не допускати туди сторонніх осіб;

            – про знахідку вибухонебезпечного предмета необхідно ТЕРМІНОВО повідомити місцеві органи влади ( відділення міліції, відділ з питань надзвичайних ситуацій за номером 101).

 На при кінці  заходу рятувальники вручили жителям Чечелівського району пам’ятки, та закликали в жодному разі не займатись розмінуванням, знешкодженням або знищенням вибухонебезпечних предметів!