м. Дніпро: співробітники ДСНС поспілкувалися з малозахищеними верствами населення – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

3 вересня фахівцями відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій Дніпровського району центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області разом з представниками центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Самарської районної у місті Дніпрі ради проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з малозахищеними верствами населення.

Фахівці Служби порятунку «101» нагадали мешканцям правила пожежної безпеки, дотримуючись яких можна убезпечити свої домівки. Насамперед радили не користуватись несправними електроприладами, бути вкрай обережними з вогнем під час приготування їжі, не сушити білизну у значній близькості до електронагрівачів, пояснювати дітям про небезпеку забавок з вогнем та змалку навчати їх безпечної поведінки.

Щоб почуті правила безпеки засвоювались краще, рятувальники у ході рейду роздавали людям листівки на протипожежну тематику.