м. Дніпро: в пожежно-рятувальному підрозділі проведено заходи з психологічного забезпечення – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

19-го серпня психолог Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області здійснила плановий візит до одного з пожежно-рятувальних підрозділів 8-го державного пожежно-рятувального загону. Основним завданням під час роботи у підрозділі стало здійснення моніторингу психологічних станів в особового складу під час несення добового чергування.

Окрім звичного тестування пожежних-рятувальників, задля вивчення соціально-психологічного клімату в колективі, психологиня провела індивідуальні консультації з використанням метафоричних асоціативних карт.

Індивідуальна робота з особовим складом чергового караулу виявилась продуктивною. Рятувальники мали змогу розкритися й зрозуміти про себе цікаві несподівані речі. Асоціації, які виникали під час описання карт, виявили актуальні переживання і потреби. Новий вид групової роботи, запроваджений психологами, сподобався вогнеборцям та викликав багато позитивних емоцій.