м. Кам’янське: надзвичайники навчали працівників підприємства діям у разі виявлення підозрілих та вибухових пристроїв – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

Кожен з нас не застрахований від випадку знахідки підозрілого чи вибухового пристрою. Ми нерідко чуємо інформацію про те, що у різних куточках нашої країни піротехнічними підрозділами ДСНС вилучено та знешкоджені підозрілі або вибухонебезпечні предмети.

З метою навчання населення правилам безпечної поведінки у разі виявлення небезпечних знахідок, 18-го серпня інспекторським складом 35 державної пожежно-рятувальної частини 2 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області з охорони об’єктів проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з працівниками ПрАТ «Дніпровського коксохімічного заводу» металургійного виробництва».

Фахівці ДСНС розповіли як можливо розпізнати небезпечну знахідку. У разі знаходження підозрілого предмета потрібно негайно припинити всі роботи в районі виявлення вибухонебезпечного предмета та за можливості попередити про підозрілий предмет осіб, які перебувають поряд. Ні в якому разі не можна чіпати руками підозрілий предмет, треба позначити місце перебування предмета, а за можливості огородити його підручними матеріалами. Також, роз’яснили порядок дій, щодо виклику та інформування екстрених служб по даним випадкам.

Після проведення роз’яснювальної роботи рятувальники вручили листівки на теми: «Вибухонебезпечні і підозрілі предмети» та «У разі виявлення підозрілих предметів».

Співробітники Служби порятунку «101» сподіваються, що доведена інформація допоможе громадян зберегти своє життя та здоров’я від небезпечних знахідок.