м. Кам’янське: надзвичайники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з мешканцями міста щодо безпеки дітей у побуті – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

З метою попередження  пожеж  та запобіганню загибелі  або  травмування дітей, 14-го вересня  співробітники Відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій Кам¢янського району Центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області, провели бесіди з населенням м. Кам’янське на тему: «Безпека дітей в побуті». Адже сучасний побут насичений великою кількістю приладів які становлять пожежну небезпеку в оселі, тому дуже важливо навчати малечц правилам безпеки життєдіяльності.

Особлива увага була приділена інформуванню батьків про важливість інструктажів з дітлахами щодо використання електроприладів. « Не залишайте малечу без нагляду, не дозволяйте бавитись із сірниками та запальничками, показуйте власним прикладом як правильно та безпечно користуватися побутовими приладами» – наголошували співробітники Служби порятунку «101»

Наприкінці заходу фахівці ДСНС залишили мешканцям тематичні листівки з інструкцією щодо перших дій при пожежі.