м. Кам’янське: вогнеборці нагадали про пожежну безпеку в побуті – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

Кожна людина повинна цінувати та берегти власне життя і життя оточуючих, уникати небезпечних ситуацій, а у разі їх виникнення – діяти розумно.

З метою посилення інформаційних заходів, щодо запобігання пожеж, травмування та гибелі людей, 8-го вересня інспекторським складом 35-ої державної пожежно-рятувальної частини 2-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області з охорони об’єктів проведено профілактичну роботу з працівниками ПрАТ «Дніпровський коксохімічний завод» металургійного виробництва».

Вогнеборці розповіли громадянам, як потрібно поводитися з вогнем, газом та електрообладнанням. Наголосили на тому, що користуючись електронагрівальними приладами, слід бути особливо обережним, щоб уникнути спалаху навколишніх предметів. Ні в якому разі не залишати ввімкнені нагрівачі на ніч або виходячи з дому. Нагадали також, що забороняється одночасно підключати кілька електроприладів до однієї розетки: це призводить до надмірного нагріву дротів живлення, руйнування їх ізоляції, розплавлення і загоряння розеток.

Також, рятувальники розповіли, як слід діяти у разі виникнення пожежі, а саме: повідомити про займання пожежно-рятувальний підрозділ за номером телефону «101» та терміново евакуюватися із небезпечної зони.

Співробітники служби цивільного захисту роздали працюючому персоналу підприємства листівки на тему: «Бережіть своє житло від пожеж».

Рятувальники звертаються до всіх громадян, бережіть себе та своїх близьких! Тільки дотримання правил пожежної безпеки дозволить надійно захистити вас і ваш будинок від пожежі.