м. Кривий Ріг: психолог відвідала рятувальників 41-ої державної пожежно-рятувальної частини – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

20-го серпня, психолог Криворізького районного гарнізону відвідала рятувальників 41-ої державної пожежно-рятувальної частини 3-го державного пожежно-рятувального загону  ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

Спочатку, в анонімному анкетуванні рятувальники надали оцінку моральним та управлінським якостям своїх безпосередніх керівників, висловили свої думки щодо рівня забезпечення основних аспектів життєдіяльності підрозділу, а потім обговорили зміни, що сталися після реорганізації підрозділу, розглянули можливості та перспективи подальшої служби у складі 3-го державного пожежно-рятувального загону. 

Після загальних зборів особового складу, психолог провела індивідуальне консультування заступника начальника підрозділу, в якому наголосила на необхідності  підтримки сприятливої атмосфери в підрозділі, систематичної індивідуально-виховної роботи з підлеглим особовим складом, ну і звичайно на обов’язковому психологічному розвантаженні та саморегуляції психологічного стану самого керівника.

Фахівці психологічної служби завжди приділяють увагу начальницькому складу підрозділів, регулярно перевірять психоемоційний стан керівників і надають їм необхідну психологічну допомогу та підтримку. Адже, якщо керівник стомлений, нервовий, перебуває в стані депресії чи професійного вигорання – це прямий шлях до безладу в підрозділі.