м. Кривий Ріг: співробітники ДСНС провели профілактичні рейди серед малозахищених верств населення – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

Одним із методів попередження виникнення надзвичайних ситуацій є інформаційно-роз’яснювальна робота. Для того щоб громадяни згадали «прописні істини» безпеки життєдіяльності, рятувальники систематично проводять пожежнопрофілактичні відпрацювання населених пунктів, під час яких роз’яснюють всім – від мала до велика, про заходи пожежної безпеки у побуті та на робочому місці.

Сьогодні, 7 вересня, фахівці ДСНС Кривого Рогу провели пожежнопрофілактичне відпрацювання серед малозахищених верств населення.

Особлива увага приділялась самотнім людям похилого віку та багатодітним сім’ям, які знаходяться в зоні ризику. З мешканцями району було проведено інструктажі по дотриманню вимог пожежної безпеки, про заборону спалювання сухої рослинності, дотримання правил поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Спілкуючись із людьми надзвичайники вручали громадянам листівки з відповідними правилами безпеки життєдіяльності.

Рятувальники сподіваються, що проведені заходи вплинуть на свідомість людей і підвищать загальний рівень культури особистої безпеки у суспільстві.